Streltsova oljemålning
2020-03-09
746349
| Klubbat belopp | 7 400 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): Ballerina, signerad Streltsova, datering a tergo 2013, olja på duk, ca 70x70 cm