Taklampa
2020-03-12
746335
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TAKLAMPA, omkring 1900-talets mitt, förkromad stomme samt skärm i opalglas, längd ca 197 cm, längde går att halvera, diameter ca 55 cm
Fungerar enligt uppgift, smärre slitage