Halsband med hänge 18k guld
2020-03-26
746312
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
HALSBAND MED HÄNGE, 18 k guld samt hänge med blå sten, hängets totala höjd 2,5 cm samt kedjans längd 45 cm, vikt ca 10 g
Ingår i tema "Handpicked watches & jewellery"
Bruksslitage, små nagg på stenen.