Servisdelar
2020-03-12
746158
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SERVISDELAR, Rörstrand, 1800/1900-tal, 20 stora tallrikar, 5 mindre tallrikar samt 1 assiett, vitt porlsin med adliga alliansvapen, diameter 19, 22 samt 26 cm
Slitage, enstaka nagg