Madeleine Pyk färglitografi
2020-03-06
746136
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Skärgårdsbilder, signerad M Pyk, 35/280, färglitografi, bildmått ca 24x17 cm