Madeleine Pyk färglitografi
2020-03-06
746133
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Komposition med figurer, signerad M Pyk, Ea, färglitografi, blad mått ca 41x31 cm