Bokhylla
2020-03-05
746095
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BOKHYLLA, 1900-talets första del, empirstil, mahogny ned beslag i förgylld metall, höjd 151, 132x36 cm
Bruksslitage