Ulla Wachtmeister, olja
Klubbat för:
5 000 SEK
Schätzwert
7 000 SEK
Beschreibung
ULLA WACHTMEISTER (1926-2013): Komposition i gult med kvinna i landskap, signerad Wachtmeister, olja på duk, 91x91 cm,
Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
Internationella kvinnodagen 8 mars
Zustandsbeschreibung
746042
2020-03-08