Akvarell Kina
2020-03-09
746008
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AKVARELL, på siden, Kina, 1900-talets första hälft, motiv av figur i bergslandskap, ca 58x20 cm