Ellen Jolin akvarell
2020-03-07
745925
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ELLEN JOLIN (1854-1939): Fjällandskap, signerad och daterad E. Jolin 1915, akvarell, bildmått ca 26x35 cm
Glas saknas på ramen