Piedesataler
2020-03-11
745874
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PIEDESTALER, 1 par, 1900-talets första hälft, med skivor i grå marmor, bronserade trästommar, höjd ca 76 cm, yttermått ca 25x25 cm
Bruksslitage,2 fötter på varje piedestal skadade, en kiva lös