Lampetter
2020-03-16
745738
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
LAMPETTER, 1 par, 1900-talets första kvartal, mässingsplåt, reliefdekor, en ljusarm, höjd 28 cm.
Sedvanligt ytslitage.