Taklampa
2020-03-19
745690
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
TAKLAMPA, 1900-talets mitt, glas och mässing, höjd 27 cm.
Smärre slitage på kupan, metall med repor, takkoppp saknas, ej funktionstestad.