Golvlampa
2020-03-11
745679
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900/2000-tal, mässing och kromad metall, höjd ca 184 cm
Funktionen garanteras ej, slitage