Lennart Jirlow färglitografi
2020-03-06
745617
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): Kurtis i trädgård, signerad L Jirlow, 209/450, färglitografi, bildmått 42x34,5 cm