Klubbat för:
2 400 SEK
Estimate
2 000 SEK
Description
LUGRAN, armbandsur, 18 k guld, 1960-tal, manuell, plexiglas, läderarmband med spänne i gulddoublé, diameter 33 mm
Condition
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
Auktionsnummer:
745570
Date:
2020-03-05
Our archive
Past auctions