Skålfat Japan
2020-03-05
745563
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKÅLFAT, 1+1 par, porslin, Japan, 1900-talets första hälft, dekor i underglasyrblått, höjd 5, diameter 34 resp 43 cm
Större med nagg