Bordslampor B45
2020-03-04
745494
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
HANS-AGNE JAKOBSSON, bordslampor 1 par, 1950-tal, modell B45, höjd inkl skärm ca 49 m
Slitage och färgbortfall