Bruno Mathsson fåtöljer
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BRUNO MATHSSON, "Minister", (2) 1 par, 1970/80-tal, snurrbara, kromad stomme, stoppad samt klädd med grönt tyg, sitthöjd ca 47, högsta höjd 118 cm
Flera hål i tyget, bruks och åldersrelaterat slitage
745482
2020-03-10