Inge Pettersson oljemålning
2020-03-09
745300
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
INGE PETTERSSON (född 1944): Hemmaviken, signerad Inge Pettersson, olja på duk, ca 60x73 cm