Krukowskaja Zoia
2020-04-05
745268
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
KRUKOWSKAJA ZOIA (1903-1999), Flickporträtt, signerad Zoia, olja på pannå, 25 x 20 cm