Harald Nielsen Georg Jensen ljusstakar

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

HARALD NIELSEN, ljusstakar, 1 par, sterlingsilver, Georg Jensen, Köpenhamn designnr 691 B, 10-kantig fot i sju etager, närmast cylindrisk ljuspipa, höjd 11,5 cm, vikt 829 g

Obetydligt slitage, enstaka repor

745154

2020-03-10