Monica Lorentzon
2020-03-05
745130
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MONICA LORENTZON (född 1940): Madonnan, signerad M Lorenzon, olja på pannå, ca 100x70 cm