Monica Lorentzon
2020-03-05
745125
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MONICA LORENTZON (född 1940): Modell, signerad M Lorenzon, olja på pannå, ca 100x70 cm