Monica Lorentzon
2020-03-04
745121
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MONICA LORENTZON (född 1940): Segel, signerad och daterad M Lorenzon -61, olja på pannå, ca 48x68 cm