Lena A Linderholm
2020-03-04
744997
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENA A LINDERHOLM (född 1947): Stilleben, signerad Lena A Linderholm, 1708/1750, färglitografi, bildmått ca 73x54 cm