Harry Wichmann, Gata i Trondheim
2020-03-08
744911
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
HARRY WICHMANN (1916-1993): Gata i Trondheim, signerad och daterad Wichmann -59, olja på pannå, 17x24 cm