Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LEIF JOHANSSON (född 1950): Abstrakt komposition, signerad Leif Johansson, akvarell och gouache på papper, bladstorlek ca 76x56 cm
744883
2020-03-03
Gör en kostnadsfri värdering här