Skulptur metall
2020-03-05
744815
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SKULPTUR, gulmetall, 1900-tal, i form av fågel, höjd ca 27 cm
Bristningar, slitage, avslag