Klubbat för:
9 200 SEK
3 000 SEK
SOFFA, 2-sits, 1900-talets andra hälft, Nordiska Kompaniet, klädd i G P & J BAKER kretong, sitthöjd ca 38, längd ca 175 cm
Slitage, prynadskudden med skador
744749
2020-03-05