Jacob Tostrup armband brosch
2020-03-04
744611
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JACOB TOSTRUP, armband, brosch, förgyllt silver, olikfärgad emaljdekor, Oslo omkring 1900, längd ca 19 cm resp. 4,2 cm, total vikt ca 35 g
Smärre emaljslitage