Collier odlade sötvattenspärlor
2020-03-05
744592
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
COLLIER, odlade olikfärgade sötvattenspärlor ca 10,4-11,3 mm, cirkelformade lås, silver resp. förgyllt, längd 44,5 cm
Pärlor med slitage och naturliga tillväxtmärken, ej med knutar emellan