Piedestal
2020-03-09
744583
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PIEDESTAL, 1900-talets slut, USA, lackerad samt mörkbetsad ek, höjd ca 122, 22x22 cm
Smärre slitage