Marianne Ågren oljemålning
2020-03-08
744562
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
MARIANNE ÅGREN (född 1941): "Väninnor", signerad Marianne Ågren, olja på duk, ca 120x107 cm.
Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
Internationella kvinnodagen 8 mars