Marianne Ågren oljemålning
2020-03-08
744547
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
MARIANNE ÅGREN (född 1941): "Blomstrande kvinna", signerad Marianne Ågren, olja på duk, ca 100x100 cm,
Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
Internationella kvinnodagen 8 mars