Fåtölj
2020-03-07
744428
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
FÅTÖLJ, 1950/60-tal, underrede i ek, stoppad och med textil klädsel, sitthöjd ca 39, högsta höjd 72 cm
Torkad stoppning, bruks och åldersrelaterat slitage