Yrjö Edelmann litografi
2020-03-02
744352
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Inslaget paket, signerad Y Edelman numr. 60/150, färglitografi, bladmått ca 62x88 cm
Ej examinerad ur ram