Silver
2020-03-07
744349
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SOCKERRUSKOR samt kryddkar, 3 par, totalt 6 dlr, bestående av: 1-par sockerruskor märkta Wetzlar, Tyskland, 1-par kryddkar stämplade Mappin & Webb, 1 par kryddkar med svenska importstämplar, höjd på sockerruskor ca 14 cm, total vikt 235 g
Breuksslitage