Ljusstakar
2020-03-07
744324
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1-par, nysilver, 1900-talets slut, Godinger Silver, USA, skaft i blästrat glas med mönstrad dekor i form av akantus, höjd ca 28 cm
Bruksslitage