Stekfat Kina
2020-03-02
744318
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STEKFAT, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått av blommor, ca 29,5x22 cm
Smärre nagg