Carl Fredrik Reuterswärd
2020-03-04
744225
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): "Non Violence", monogramsignerad CFR, litografi, ca 20x27 cm, oramad