Taklampor 6 st
2020-03-02
744199
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKARMATURER, 6 st, samtida, "Lotis tubed surface", svartlackerad metall, längd 19, diameter 8,5 cm
Bruksslitage och smärre bucklor