Olle Nordberg oljemålning
2020-03-07
744153
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): skogslandskap med figur, signerad Olle Nordberg -53, olja på pannå, ca 54x40 cm