Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORD, 1930-tal, betsad björk, svärtade ben, höjd ca 56, 48x35 cm
Smärre ytskador
744130
2020-03-04
Gör en kostnadsfri värdering här