Byrå med stenskiva
2020-03-02
744114
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ med stenskiva, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, fanerad i mahogny, 3 lådor, intarsiadekor, höjd ca 80, 95,5x51 cm
Stenskiva med spricka/lagning, övre låda låst, saknar nyckel