Golvlampa
2020-03-06
744090
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVLAMPA, barockstil, 1900-talets andra hälft, svarvad och skuren samt försilvrad, med skärm i textilt materaial, höjd (med skärm) ca 188 cm
Funktionen garanteras ej, slitage