Bägare silver
2020-03-03
744008
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BÄGARE, 10 st., silver, 1900-tal, höjd 5-18,5, vikt ca 800 g
Slitage, gravyr, bucklor