Golvlampor
2020-03-07
743950
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GOLVLAMPA, 1940/50-tal, stomme i mässing, skärm i plisserad textil, två ljuspunkter, höjd ca 164 cm
smärre slitage, fungerar enligt uppgift