Golvlampa
2020-03-03
743823
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talet första hälft, patinerad gjutjärn, 2 ljuspunkter, höjd ca 150 cm
Slitage, fläckar