Bordskanoner Stafsjö
2020-03-05
743797
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSKANON, 2 st, Stafsjö, gjutjärn och med lavett i trä, längd ca 35 cm
Skador: Smärre slitage